כאמא עסוקה ל 3 ילדים חיפשתי קופסת אוכל שתקל עלי את הכנות הבוקר ועדיין תשמור על תפריט מגוון ובריא לי ולמשפחתי גם מחוץ לבית.
ניסיתי הרבה קופסאות אוכל לאורך השנים, אף אחת מקופסאות האוכל שקניתי לא סיפקה את הפתרון שחיפשתי.
החיפוש הזה הוביל אותי לחשוב על רעיון של קופסת אוכל מחולקת לפי אבות המזון שתיתן לילדים שלנו את התזונה הבריאה והמאוזנת שהם צריכים לצרוך ביומיום.
כך נולד הרעיון של YOOPI To-Go.
המחשבה שהובילה אותי לאורך כל התהליך הייתה להעביר לילדים שלנו את האוכל בצורה פרקטית, אסתטית ומושכת.                                                                                                         כל מי שיפתח את קופסת האוכל ירצה לאכול ממנה בכל מקום ופעילות במהלך היום.

לאחר חיפוש מעמיק, קיבלתי השראה מקופסאות ה Bento Box וכך תכננתי קופסת אוכל עם מכסה אחד ותפס פתיחה וסגירה יחיד שאוטם את כל התאים ומאפשר לקחת בקופסת אוכל אחת קבוצות אוכל שונות, אפשרות זו מעודדת ועוזרת לארוז ארוחות מאוזנות בכמויות נכונות.

בנוסף, רציתי לוודא שהקופסאות תהיינה מיוצרות מחומרים בטוחים למגע עם מזון, עיצוב המוצר יהיה ברמה גבוהה, מחומרים איכותיים כדי שהקופסה תחזיק מעמד לאורך שנים ותאפשר לארוז את האוכל במהירות וביעילות בכל בוקר.
YOOPI To-Go היא קופסת אוכל חדשנית המתוכננת בצורה נוחה וידידותית לילדים בכל גיל, בעזרת תפס פתיחה יחיד כל ילד מגיל 3 יכול לפתוח ולסגור את הקופסה בקלות ובמהירות. הקופסאות שלנו מיועדות גם למבוגרים שרוצים לקחת איתם תפריט מגוון ומאוזן בקופסה אחת.

כנסו לפייסבוק ולאינסטגרם כדי לקבל השראה ורעיונות לעריכת האוכל בקופסאות האוכל שלנו, מוזמנים לשתף תמונות ורעיונות משלכם.

אני מודה לכם על הבחירה במוצרים של YOOPI ומאחלת לכם הנאה רבה מהשימוש בהם.

 

גל וצוות Yoopi.