טכנולוגיית האטימה של YOOPI To-Go יוצרת הפרדה לשמירת תכולת המזון בתאים השונים, כולל מאכלים רטובים כמו יוגורט (תא אמצעי בלבד), קטשופ, חומוס, גבינה ורטבים שונים ולא נוזלים כגון – מים, מרק, או כל מזון שהוא נוזלי או מימי. האוכל בקופסה של YOOPI To-Go לא יעבור בין התאים השונים. לאריזת מזון במרקם נוזלי או מגיר נוזלים אנא בדקו את הפתרונות של YOOPI לאריזת אוכל נוזלי!

 

הקופסאות של YOOPI To-Go נועדו להכיל מזון רטוב אך לא נוזלים. כדי להבטיח שהאוכל לא ידלוף או יעבור לתאים אחרים, יש לבצע 4 שלבים פשוטים:

 1. אין למלא את התאים בכמויות גדולות (תא מלא מדי עלול לגרום לאי אטימה של הקופסה).
 2. יש לרוקן את כל הנוזלים העודפים מפירות, ירקות, מוצרי חלב כגון קוטג’, יוגורט, גבינה, וכו…
 3. מומלץ לשמור על תוכן הקופסא מקורר ע”י קרחון בתיק האוכל כדי שהאוכל ישמר טרי במהלך כל היום.
 4. כאשר סוגרים את YOOPI To-Go, לחצו בעדינות עם כף היד על המכסה העליון כדי ליצור הצמדה של האטם לתאי הקופסה וסגרו בעזרת תפס הסגירה.

אין לארוז משקאות חלביים, מרקים או רוטבים שמנוניים בעלי מרקם מימי. מומלץ לארוז מזונות עם מידת סמיכות כגון: רוטב קטשופ, חומוס, יוגורט סמיך, גבינה, רוטב ומטבלים סמיכים. כל אלה הן אפשרויות נהדרות. טיפ שיכול לעזור לשמור על רוטב ויניגרט במקום היא לתבל את סלט ולהוסיף לו קרוטונים. הקרוטונים יספגו את עודף השמן / נוזלים וישמרו שלא תהיינה נזילות בין התאים. אם אתם לא בטוחים בבחירת המזון והאם הוא נוזלי מדי, אנו מציעים לערוך בדיקה מהירה לפני יציאה מהבית. כל שעליך לעשות הוא להוסיף את האוכל הרצוי לתא, לסגור YOOPI To-Go כראוי ולהעמיד את הקופסה בצורה אנכית כ 10 דק, לאחר מכן פתח את YOOPI To-Go כדי לראות את התוצאות.

כן! קופסת YOOPI To-Go בטוחה לשימוש במדיח במגש עליון בלבד! הקופסה נבדקה בהדחות מדיח של 65 מעלות צלזיוס למשך 90 דקות.

הוראות מיוחדות לטיפול האטם בקופסה: אנא הקפד לרוקן את התכנים בכל יום, הדחה במדיח במגש עליון בלבד מנקה בצורה הטובה ביותר את שאריות האוכל והשומנים בקופסה ובמכסה. יש לייבש היטב את קופסת האוכל לפני כל אחסון כדי להימנע מהצטברות עובש. כמו כן, אם הקופסא נמצאת בסביבה לחה, מומלץ להשאיר את הקופסה פתוחה ולא אטומה בעת אחסון.

מומלץ פעם בשבוע לצפות באבקת סודה לשתייה או חומץ לבן למשך הלילה כדי למנוע הצטברות שומנים או עובש.

שימו לב – לא תהיה אחריות על מוצר אשר התפתח בו עובש.

YOOPI To-Go היא קופסה קומפקטית השוקלת רק 365 גרם! מתאימה בצורה מושלמת לארוחת צהריים בגודל סטנדרטי. ניתן להכניס את קופסת האוכל לכל תיק בית-ספר ללא בעיה ואף לתוך תיקי גן.

כן! כל החומרים ממנה עשויה הקופסה עברו בדיקות תקן מחמירות למגע עם מזון, BPA-Free, Phthalates-free של מכון התקנים הישראלי וכל הקופסאות עומדות בתקן ת”י 5113, ו FDA תואם.

הקפידו לרוקן את התכנים בכל יום, הדחה במדיח מומלצת במגש עליון בלבד ומנקה בצורה הטובה ביותר את שאריות האוכל והשומנים בקופסה ובמכסה. יש לייבש היטב את קופסת האוכל לפני כל אחסון כדי להימנע מהצטברות עובש. כמו כן, אם הקופסא נמצאת בסביבה לחה, מומלץ להשאיר את הקופסה פתוחה ולא אטומה בעת אחסון.

מומלץ פעם בשבוע לצפות באבקת סודה לשתייה או חומץ לבן למשך הלילה כדי למנוע הצטברות שומנים או עובש.

שימו לב – לא תהיה אחריות על מוצר אשר התפתח בו עובש.

לא. קופסאות האוכל של YOOPI To-Go לא נעשו מחומרים תרמיים. אם יש צורך לשמור על מזון בקירור למשך יותר מכמה שעות מומלץ לצרף לילקוט/תיק האוכל קרחון לשמירה על הטמפרטורה.

קופסת YOOPI To-Go שוקלת רק 365 גרם! המידות של הקופסה הן – אורך:22 ס”מ, רוחב:16.5 ס”מ, עומק:5 ס”מ. קופסאות האוכל קומפקטיות ובעלות מבנה פינות מעוגלות הנכנסת לכל תיק בצורה הקלה והמהירה ביותר. מתאימה לתיקי גן, בתי ספר.

קופסת האוכל YOOPI To-Go מושלמת עבור ילדים ומבוגרים שאוהבים אוכל מגוון. קופסא זו בעלת 4 תאים ראשיים במנות של CUP 2/3 לפי חלוקה לארבעת אבות המזון הראשיים בתוספת תא למטבל או קינוח. בתוך הקופסה יש חוצץ נוסף המאפשר חלוקה לתא למרכזי בגדלים שונים לפי בחירה.

קופסת האוכל YOOPI To-Go מאפשרת נפח גדול יותר לאריזת סנדוויץ’/פיתה/לחמניה או סלט. וכמובן תא מרכזי קטן למטבל או קינוח.

בטיפול נכון, ה- YOOPI To-Go שלך אמור להחזיק שנים רבות, למקרה שלא, הקופסא שלך מגיעה עם אחריות לשנה אחת על חלקי המכסה ופגמים בחומר החיצוני של המוצר שהגיעו פגומים ללקוח בעת רכישת המוצר החדש. אחריות זו אינה ניתנת להעברה והיא חלה רק על הרוכש המקורי.

מה האחריות לא מכסה?

 • שבר שנגרם לאחר שימוש ממושך במוצר ולא בסמיכות לתאריך רכישתו
 • אטם המכסה מפתח טחב/עובש או שינוי צבע לאחר שימוש חוזר
 • בלאי רגיל כגון שריטות, שקעים, שינוי צבע או ריחות
 • פגמים הנובעים מתיקון עצמי או שינוי של המוצר
 • פגמים הנובעים משימוש לא נכון, לרבות כל שימוש או טיפול שאינם בהתאם לטיפול המוצע תחת שאלות נפוצות באתר ובאריזת המוצר שלנו.
 • פגמים הנובעים מאחסון לא תקין, כגון אחסון במקפיא, בחוץ או בסביבה לחה
 • מוצרים שנמכרים מחדש, נמסרים או בכל מקרה אחר בו אינך הבעלים הראשון והמקורי
 • מוצרים ללא קבלה או הוכחת רכישה ומוצרים שלא נרכשו באתר של YOOPI

** כל המוצרים וקופסאות האוכל של YOOPI עובדים בדיקות איכות מחמירות ומגיעים ללקוח כמוצר תקין ושלם, במידה ומוצר שנפתח הינו עם פגם מהמפעל אין להשתמש במוצר ולשלוח בחזרה ל YOOPI תוך 14 יום.

כן! ל YOOPI To-Go יש חלקי חילוף זמינים במלאי. חברת YOOPI נותנת שירות תיקונים ללא עלות לחלקי התפס שסוגר את הקופסה. במידה והלקוח מעוניין לרכוש סט אביזרים נוסף לקופסה אשר מכיל חוצץ פנימי ו3 תפסים לשימושים שונים הוא יכול לרכוש זאת ישירות באתר בקישור זה.

כן. קופסאות האוכל של YOOPI משמשת כמיכל אחסון מעולה. טכנולוגיית האטימה יכולה לשמור מזון טרי גם במשך ימים במקרר. ולכן אנו ממליצים להכין ולארוז את האוכל יום לפני ובכך לחסוך זמן רב בכל בוקר.