האם YOOPI leak-proof?

YOOPI עמידה לנזילות. טכנולוגיית האטימה של YOOPI יוצרת הפרדה לשמירת תכולת המזון בתאים השונים, כולל מאכלים רטובים כמו יוגורט, קטשופ, רטבים שונים ולא נוזלים כגון – מים, מרק, או כל מזון שהוא נוזלי או מימי. האוכל בקופסה של YOOPI לא יעבור בין התאים השונים או מחוץ לקופסה.

כיצד לארוז מאכלים רטובים?

הקופסאות של YOOPI נועדו להחזיק מזון רטוב אך לא נוזלים. כדי להבטיח שהאוכל לא ידלוף לתאים אחרים, יש לבצע 4 שלבים פשוטים:

  1. אין למלא את התאים בכמויות גדולות (תא מלא מדי עלול לגרום לאי אטימה של הקופסה).
  2. יש לרוקן את כל הנוזלים העודפים מפירות, ירקות, מוצרי חלב כגון קוטג’, יוגורט, גבינה, וכו…
  3. מומלץ לשמור על תוכן הקופסא מקורר ע”י קרחון בתיק האוכל כדי שהאוכל ישמר טרי במהלך כל היום.
  4. כאשר סוגרים את YOOPI, לחץ בעדינות עם כף היד על המכסה העליון, וסגור את קופסת האוכל בעזרת תפס הסגירה כדי ליצור את האטימה הטובה ביותר.

אין לארוז משקאות חלביים, מרקים או רוטבים שמנוניים בעלי מרקם מימי. מומלץ לארוז מזונות עם מידת סמיכות כגון: רוטב קטשופ, סלסה chunky, חומוס, יוגורט, רוטב ומטבלים סמיכים. כל אלה הן אפשרויות נהדרות. טיפ שיכול לעזור לשמור על רוטב ויניגרט במקום היא לתבל את סלט ולהוסיף לו קרוטונים. הקרוטונים יספגו את עודף השמן / נוזלים וישמרו שלא תהיינה נזילות בין התאים. אם אתם לא בטוחים בבחירת המזון והאם הוא נוזלי מדי, אנו מציעים לערוך בדיקה מהירה לפני יציאה מהבית. כל שעליך לעשות הוא להוסיף את האוכל הרצוי לתא, לסגור YOOPI כראוי ולהעמיד את הקופסה בצורה אנכית כ 10 דק, לאחר מכן פתח את YOOPI כדי לראות את התוצאות.

האם YOOPI בטוח לשימוש במדיח כלים?

כן, קופסאות האוכל של YOOPI בטוחות להדחה במדיח (מגש עליון בלבד). אנו ממליצים לשטוף את המכסה החיצוני ידנית ו/או להסיר אותו לפני הייבוש הסופי. YOOPI נבדק בטמפרטורה של 65 מעלות צלזיוס במשך שעה וחמישים דקות.הקופסאות של YOOPI עשויות מ ABS (קופסה חיצונית),ו- Tritan (מגש פנימי), סיליקון (אטם).

הוראות מיוחדות לטיפול באטם הסיליקון: אנא הקפד לרוקן את התכנים בכל יום, לשטוף במים חמים וסבון ולייבש היטב את קופסת האוכל  לפני כל אחסון. כמו כן, אם הקופסא נמצאת בסביבה לחה, מומלץ להשאיר את הקופסה פתוחה ולא אטום בעת אחסון.

איך מומלץ לקחת את קופסאות YOOPI?

YOOPI היא קופסה קומפקטית ומתאימה בצורה מושלמת לארוחת צהריים בגודל סטנדרטי. ניתן להכניס את קופסת האוכל לכל תיק בית-ספר ללא בעיה ואף לתוך תיקי גן.

האם YOOPI בטוחה למגע עם מזון?

כן. כל החומרים ממנה עשויה הקופסה עברו בדיקות תקן מחמירות למגע עם מזון, BPA-Free, Phthalates-free של מכון התקנים הישראלי וכל הקופסאות עומדות בתקן ת”י 5113, ו FDA תואם.

האם ניתן להכניס את קופסאות האוכל של YOOPI למיקרוגל?

כן, ניתן לחמם את המגש הפנימי בלבד לא יותר מדקה וחצי במיקרוגל. הבהרה: לא ניתן להכניס את הקופסה החיצונית למיקרוגל.

האם קופסאות האוכל של YOOPI שומרות חום או קור?

קופסאות האוכל של YOOPI מושלמות לילדים ולמבוגרים. הקופסאות קומפקטיות ומגיעות בגדלים סטנדרטיים. המידות של קופסאות האוכל במצב סגור הן – אורך 22.5 ס”מ, רוחב 16.5 ס”מ, גובה 5.5 ס”מ

מה המידות של קופסאות האוכל YOOPI?

לא. קופסאות האוכל של YOOPI לא נעשו מחומרים תרמיים. אם יש צורך לשמור על מזון בקירור למשך יותר מכמה שעות מומלץ לצרף לילקוט/תיק האוכל קרחון לשמירה על הטמפרטורה.

מהן הכמויות שניתן לארוז בקופסאות האוכל של YOOPI?

קופסת האוכל YOOPI בחלוקה של 6 תאים, מושלם עבור ילדים ומבוגרים שאוהבים אוכל מגוון. קופסא זו מאכלסת חמישה תאים ראשיים במנות של CUP 2/3 לפי חלוקה לחמשת אבות המזון הראשיים בתוספת תא למטבל או קינוח. המגש הפנימי בעל איורים להכוונה ועידוד אריזת מזון בריא ומאוזן.

קופסת האוכל YOOPI בחלוקה של 4 תאים, מאפשרת נפח גדול יותר לאריזת סנדוויץ’/פיתה/לחמניה או סלט. אופציה זו נהדרת עבור ילדים ומבוגרים בכל הגילאים המעדיפים חלוקה שונה. בחלוקה זו יש תא גדול יותר לאריזת סנדוויץ’/פיתה/לחמניה/סלט, עם שני תאים במידה של CUP  2/3 בתוספת תא מרכזי קטן למטבל או קינוח.

האם המגש של YOOPI נשלף?

כן. המגש של קופסאות האוכל YOOPI נמצא בחצי התחתון של הקופסה החיצונית. את המגש הפנימי ניתן להסיר בקלות לניקוי, אריזה או לשימוש בבית. למעשה, ילדים אוהבים לאכול את הארוחות שלהם מהמגש הפנימי של YOOPI גם בבית בארוחות ערב מידי פעם! בפעם הראשונה שאתה פותח YOOPI, אתה עלול למצוא שהמגש קצת קשה להסרה. לאחר כמה שימושים יהיה ניתן להסירו בקלות.

האם אני יכול לארוז ארוחת בוקר/צהריים בערב לפני ולהכניס למקרר?

לא.

רק לחלוקת המגש הפנימי ב- 6 תאים ניתן להתאים את הקופסאות החיצוניות של 4 תאים, אך לא להיפך.

האם המגשים של YOOPI ניתנים להחלפה?

כן. קופסאות האוכל של YOOPI משמשת כמיכל אחסון מעולה. טכנולוגיית האטימה יכולה לשמור מזון טרי גם במשך ימים במקרר. ולכן אנו ממליצים להכין ולארוז את האוכל יום לפני ובכך לחסוך זמן רב בכל בוקר.