האם YOOPI To-Go leak-proof?

טכנולוגיית האטימה של YOOPI To-Go יוצרת הפרדה לשמירת תכולת המזון בתאים השונים, כולל מאכלים רטובים כמו יוגורט (תא אמצעי בלבד), קטשופ, חומוס, גבינה ורטבים שונים ולא נוזלים כגון – מים, מרק, או כל מזון שהוא נוזלי או מימי. האוכל בקופסה של YOOPI To-Go לא יעבור בין התאים השונים. לאריזת מזון במרקם נוזלי או מגיר נוזלים אנא בדקו את הפתרונות של YOOPI לאריזת אוכל נוזלי!

 

כיצד לארוז מאכלים רטובים?

הקופסאות של YOOPI To-Go נועדו להכיל מזון רטוב אך לא נוזלים. כדי להבטיח שהאוכל לא ידלוף או יעבור לתאים אחרים, יש לבצע 4 שלבים פשוטים:

  1. אין למלא את התאים בכמויות גדולות (תא מלא מדי עלול לגרום לאי אטימה של הקופסה).
  2. יש לרוקן את כל הנוזלים העודפים מפירות, ירקות, מוצרי חלב כגון קוטג’, יוגורט, גבינה, וכו…
  3. מומלץ לשמור על תוכן הקופסא מקורר ע”י קרחון בתיק האוכל כדי שהאוכל ישמר טרי במהלך כל היום.
  4. כאשר סוגרים את YOOPI To-Go, לחצו בעדינות עם כף היד על המכסה העליון כדי ליצור הצמדה של האטם לתאי הקופסה וסגרו בעזרת תפס הסגירה.

אין לארוז משקאות חלביים, מרקים או רוטבים שמנוניים בעלי מרקם מימי. מומלץ לארוז מזונות עם מידת סמיכות כגון: רוטב קטשופ, חומוס, יוגורט סמיך, גבינה, רוטב ומטבלים סמיכים. כל אלה הן אפשרויות נהדרות. טיפ שיכול לעזור לשמור על רוטב ויניגרט במקום היא לתבל את סלט ולהוסיף לו קרוטונים. הקרוטונים יספגו את עודף השמן / נוזלים וישמרו שלא תהיינה נזילות בין התאים. אם אתם לא בטוחים בבחירת המזון והאם הוא נוזלי מדי, אנו מציעים לערוך בדיקה מהירה לפני יציאה מהבית. כל שעליך לעשות הוא להוסיף את האוכל הרצוי לתא, לסגור YOOPI To-Go כראוי ולהעמיד את הקופסה בצורה אנכית כ 10 דק, לאחר מכן פתח את YOOPI To-Go כדי לראות את התוצאות.

האם YOOPI בטוח לשימוש במדיח כלים?

לשמירת תקינות חלקי הפלסטיק והאטם לאורך זמן, הנחיית השימוש לקופסת האוכל YOOPI To-Go היא שטיפה במים פושרים וסבון. הקופסה נבדקה בהדחות מדיח של 65 מעלות צלזיוס למשך 90 דקות במגש עליון בלבד, אך יש להוציא את הקופסה לפני תהליך הייבוש שמגיע לטמפרטורות גבוהות מאוד. קופסאות של YOOPI To-Go עשויות מ ABS (קופסה חיצונית),ו- TPR (אטם).

הוראות מיוחדות לטיפול באטם הקופסה: אנא הקפד לרוקן את התכנים בכל יום, לשטוף במים חמים וסבון ולייבש היטב את קופסת האוכל  לפני כל אחסון. כמו כן, אם הקופסא נמצאת בסביבה לחה, מומלץ להשאיר את הקופסה פתוחה ולא אטום בעת אחסון.

איך מומלץ לקחת את קופסאות YOOPI?

YOOPI To-Go היא קופסה קומפקטית השוקלת רק 365 גרם! מתאימה בצורה מושלמת לארוחת צהריים בגודל סטנדרטי. ניתן להכניס את קופסת האוכל לכל תיק בית-ספר ללא בעיה ואף לתוך תיקי גן.

האם YOOPI בטוחה למגע עם מזון?

כן! כל החומרים ממנה עשויה הקופסה עברו בדיקות תקן מחמירות למגע עם מזון, BPA-Free, Phthalates-free של מכון התקנים הישראלי וכל הקופסאות עומדות בתקן ת”י 5113, ו FDA תואם.

האם ניתן להכניס את קופסאות האוכל של YOOPI למיקרוגל?

לא ניתן להכניס את הקופסה למיקרוגל.

האם קופסאות האוכל של YOOPI שומרות חום או קור?

לא. קופסאות האוכל של YOOPI To-Go לא נעשו מחומרים תרמיים. אם יש צורך לשמור על מזון בקירור למשך יותר מכמה שעות מומלץ לצרף לילקוט/תיק האוכל קרחון לשמירה על הטמפרטורה.

מה המשקל והמידות של קופסאות האוכל YOOPI?

קופסת YOOPI To-Go שוקלת רק 365 גרם! המידות של הקופסה הן – אורך:22 ס”מ, רוחב:16.5 ס”מ, עומק:5 ס”מ. קופסאות האוכל קומפקטיות ובעלות מבנה פינות מעוגלות הנכנסת לכל תיק בצורה הקלה והמהירה ביותר. מתאימה לתיקי גן, בתי ספר.

מהן הכמויות שניתן לארוז בקופסאות האוכל של YOOPI?

קופסת האוכל YOOPI To-Go מושלמת עבור ילדים ומבוגרים שאוהבים אוכל מגוון. קופסא זו בעלת 4 תאים ראשיים במנות של CUP 2/3 לפי חלוקה לארבעת אבות המזון הראשיים בתוספת תא למטבל או קינוח. בתוך הקופסה יש חוצץ נוסף המאפשר חלוקה לתא למרכזי בגדלים שונים לפי בחירה.

קופסת האוכל YOOPI To-Go מאפשרת נפח גדול יותר לאריזת סנדוויץ’/פיתה/לחמניה או סלט. וכמובן תא מרכזי קטן למטבל או קינוח.

האם יש חלקי חילוף לקופסה?

כן! ל YOOPI To-Go יש חלקי חילוף זמינים במלאי. חברת YOOPI נותנת שירות תיקונים ללא עלות לחלקי התפס שסוגר את הקופסה. במידה והלקוח מעוניין לרכוש סט אביזרים נוסף לקופסה אשר מכיל חוצץ פנימי ו3 תפסים לשימושים שונים הוא יכול לרכוש זאת ישירות באתר בקישור זה.

האם אני יכול לארוז ארוחת בוקר/צהריים בערב לפני ולהכניס למקרר?

כן. קופסאות האוכל של YOOPI משמשת כמיכל אחסון מעולה. טכנולוגיית האטימה יכולה לשמור מזון טרי גם במשך ימים במקרר. ולכן אנו ממליצים להכין ולארוז את האוכל יום לפני ובכך לחסוך זמן רב בכל בוקר.