משלוחים וזמני הגעה:

  • שליח עד הבית (עד 10 ימי עסקים) – בעלות של 34 ₪
  • נקודות חלוקה ואיסוף (עד 10 ימי עסקים) – בעלות 19 ₪
  • משלוח חינם עם שליח עד הבית (עד 10 ימי עסקים) – בקנייה מעל 350 ₪

החזרות:

לקוח רשאי להחליף את המוצר שהזמין במוצר/ים אחר/ים או לבקש עבורו זיכוי תוך 14 יום מקבלת המוצר. החזרת המוצר תתאפשר כל עוד הוחזר מבלי שנעשה בו שימוש, כשהוא שלם באריזתו המקורית, ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא. 
הערך שיינתן עבור המוצר שהוחזר הוא הערך שבו נקנה בפועל לאחר הנחה, באם ניתנה, בעת ביצוע ההזמנה. 
הלקוח יוכל להחזיר את המוצר כשהוא תקין ולבחור בעבורו מוצר אחר הקיים באתר או לקבל זיכוי במקום. לחילופין, יוכל הלקוח לשלוח את המוצר למחסני YOOPI על חשבונו באמצעות אחת מאפשרויות השילוח המוצעות באתר.
עם הגעת המוצר ובמידה ויתקבל כשהוא תקין, יועבר לרשות הלקוח באמצעות המייל (לכתובת המייל שבה השתמש הלקוח בעת ביצוע ההזמנה) אישור זיכוי בערך ששולם בפועל תוך 7 ימי עסקים.

לקוח רשאי לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”)

ביטול ההזמנה יתאפשר עד 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מבניהם. 
על מנת לקבל החזר כספי, הלקוח יוכל להחזיר את המוצר כשהוא תקין למחסני YOOPI. זיכוי כרטיס האשראי במקרה זה יתבצע עד 7 ימי עסקים מיום החזרת המוצרים למחסני YOOPI.

בכל בקשה לביטול הזמנה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, מבלי שנעשה בו שימוש, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא למחסני YOOPI על חשבונו.

 

רוצים הבהרה נוספת? התעוררה בעיה? יש לכם שאלה?
אנחנו כאן בשבילכם! חייגו : 052-8379159, או שלחו אלינו מייל getyoopi@gmail.com ונשמח לסייע.

 

צוות YOOPI.