משלוחים וזמני הגעה:

  • שליח עד הבית (עד 10 ימי עסקים) – בעלות של 34 ₪
  • נקודות חלוקה ואיסוף (עד 10 ימי עסקים) – בעלות 19 ₪
  • משלוח חינם עם שליח עד הבית (עד 10 ימי עסקים) – בקנייה מעל 350 ₪

 

מידע בנושא אחריות

YOOPI מציעה אחריות מובילה בתעשייה על קופסאות האוכל לתקופה של שנה מיום הרכישה. אנא עיין בעמוד שאלות ותשובות כדי להבין את כיסוי האחריות על קופסאות האוכל שלך.
 
YOOPI לוקחת ברצינות את האותנטיות של המוצרים שלנו ואת החוויה שלך כלקוח. אנא קנה רק מאתר האינטרנט שלנו (getyoopi.com), רכישה מלקוחות אחרים אינם נחשבים למוצרים אותנטיים ואין להם אחריות.
 
אנא הקפידו לרוקן את תוכן הקופסה בכל יום, לשטוף ביד עם מי סבון חמים ולייבש היטב את הקופסת האוכל לפני האחסון. כמו כן, אם אתם נמצאים או גרים בסביבה לחה, השאירו את קופסת האוכל פתוחה עד לייבוש מלא. בעת האחסון מומלץ לא לסגור את המכסה עד הסוף. אם אתם אורזים מזונות שומניים, או מזון שמגיר נוזלים ורטבים, חשוב להכניס את קופסת האוכל לשטיפה וייבוש במדיח. פעם/פעמיים בשבוע מומלץ מאוד לצפות באבקת סודה לשתייה או חומץ לבן למשך לילה שלם ולשפשף עם מברשת/סקווטש כדי למנוע הצטברות שומנים או עובש.

שימו לב – שאריות אוכל/שמן/רטבים יכולים לגרום להתפתחות נקודות עובש בקופסה. לא תהיה אחריות על מוצר אשר התפתח בו עובש.

מידע בנושא החזרות

לקוח רשאי להחליף את המוצר שהזמין במוצר/ים אחר/ים או לבקש עבורו זיכוי תוך 14 יום מקבלת המוצר. החזרת המוצר תתאפשר כל עוד הוחזר מבלי שנעשה בו שימוש, כשהוא שלם באריזתו המקורית, ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא. 
הערך שיינתן עבור המוצר שהוחזר הוא הערך שבו נקנה בפועל לאחר הנחה, באם ניתנה, בעת ביצוע ההזמנה. 
הלקוח יוכל להחזיר את המוצר כשהוא תקין ולבחור בעבורו מוצר אחר הקיים באתר או לקבל זיכוי במקום. לחילופין, יוכל הלקוח לשלוח את המוצר למחסני YOOPI על חשבונו באמצעות אחת מאפשרויות השילוח המוצעות באתר.
עם הגעת המוצר ובמידה ויתקבל כשהוא תקין, יועבר לרשות הלקוח באמצעות המייל (לכתובת המייל שבה השתמש הלקוח בעת ביצוע ההזמנה) אישור זיכוי בערך ששולם בפועל תוך 7 ימי עסקים.

לקוח רשאי לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”)

ביטול ההזמנה יתאפשר עד 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מבניהם. 
על מנת לקבל החזר כספי, הלקוח יוכל להחזיר את המוצר כשהוא תקין למחסני YOOPI. זיכוי כרטיס האשראי במקרה זה יתבצע עד 7 ימי עסקים מיום החזרת המוצרים למחסני YOOPI בהפחתת עלויות השילוח שבחר הלקוח בעת ההזמנה.

בכל בקשה לביטול הזמנה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, מבלי שנעשה בו שימוש, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא למחסני YOOPI על חשבונו. הזיכוי על המוצר שהוחזר יהיה בהפחתת עלויות השילוח שבחר הלקוח בעת ההזמנה.

 

רוצים הבהרה נוספת? התעוררה בעיה? יש לכם שאלה?
אנחנו כאן בשבילכם! חייגו : 052-8379159, או שלחו אלינו מייל getyoopi@gmail.com ונשמח לסייע.

 

צוות YOOPI.