אנו מאמינים שלכל אדם הזכות לשוויון הזדמנויות ברחבי האינטרנט, ולשם כך אנו פועלים למען זכות זו ומשקיעים מאמצים ומשאבים בנושא.

כדי ליישם גישה זו, הותאם והונגש האתר בהתאם להוראות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע”ג-2013, באמצעות טכנולוגיה המאפשרת נגישות לתכנים השונים המופיעים באתר.

הנגשת האתר בוצעה בהתאם לכללי התקן הישראלי (ת”י 5568) בנושא “קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט”, וכן הנחיות הנגישות W3C’s Web Content Accessibility Guidelines 2.0 ברמה AA.

תפעול האתר ועזרי נגישות:

באתר מוצב כפתור הנגשה. לחיצה על כפתור זה תפתח בפניך תפריט המציע סוגי הנגשה (התאמות) שונים ומפרט כיצד לפעול על מנת להפעיל את ההנגשה (התאמות). לאחר לחיצה על סוג ההנגשה הרצוי האתר ייטען במצב המונגש. כדי לסגור את התפריט, יש ללחוץ על כפתור הסגירה.

אמצעי הנגישות באתר כוללים תאימות לכל הדפדפנים והמערכות הפעלה (Google Chrome, FireFox, Safari, Opera, Microsoft Edge ועוד), התאמות כלליות (ניווט על ידי מקלדת, הפעלת מקלדת וירטואלית, התאמה לקוראי מסך, דילוג לתוכן מרכזי ועוד), התאמות טקסט ותוכן (שינוי גדלי גופן, שינוי הגופן לקריא, הגדלת טקסט במעבר עכבר, הדגשת קישורים, הדגשת כותרות, שינויי מרווח בין שורות, מילים ואותיות, יישור טקסט ועוד), התאמות צבעים ותצוגה (הצגת תיאורי תמונות, התאמה לקוראי מסך, שינויי ניגודיות ועוד), התאמת ניווט והתמצאות (שינוי סמן העכבר, הגדלה/הקטנה של תצוגה, הדפסה נגישה, מצב קריאה, ניווט על ידי אותיות ועוד).

לפירוט מלא אודות עזרי הנגישות שבאתר, מוצע לעיין בהצהרת הנגישות שמופיעה בתפריט הנגישות שבאתר.

הבהרה:

יש לציין כי למרות המאמצים להנגיש את כלל התכנים באתר, ייתכן ובמהלך הגלישה באתר תתקל בתכנים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים על מנת להנגיש אותם. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

אם נתקלתם בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות שבאתר, נשמח אם תפנו אלינו ותספרו לנו על כך באמצעות כפתור צור קשר , או באמצעות פניה אל רכז הנגישות אצלנו בדוא”ל getyoopi@gmail.com או בטלפון 0528379159.

אנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם האפשרי.

תודה וגלישה נעימה! צוות אתר YOOPI.